Mobilne Pranie w Warszawie - Meble, Dywany, Kanapy Sofy

Pranie tapicerki meblowej warszawa

Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Spełniając oczekiwania naszych Klientów wyszliśmy im na przeciw i dodaliśmy do swojej oferty możliwość wysuszenia wypranych rzeczy. Pozwala to  znacznie przyspieszyć możliwość skorzystania z wypranych i wyczyszczonych rzeczy.

Co robimy?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w praniu tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną, możemy zagwarantować najwyższą jakość i dokładność wykonywanych usług. Czyszcimy między innymi kanapy, wersalki, narożniki, sofy, tapczany, materace, fotele, krzesła, dywany, wykładziny, samochody, autobusy i wiele innych powierzchni.

Proces czyszczenia tapicerki metodą ekstrakcyjną składa się z kilku etapów: Dokładnej analizy czyszczonej powierzchni, w tym oceny stanu tapicerki oraz stopnia zabrudzenia Doboru odpowiedniego środka czyszczącego, indywidualnie dopasowanego do rodzaju powierzchni Nakładania specjalnego płynu ze środkiem czyszczącym, który pozwala skuteczniej usunąć zabrudzenia W niektórych przypadkach wykonania dodatkowej usługi szczotkowania zabrudzeń Rozpoczęcia prania specjalnym urządzeniem, które pod natryskiem nakłada środek czyszczący, a następnie odciąga zabrudzenia Płukania powierzchni czystą wodą, co dokładnie usuwa resztki zabrudzeń i wypłukuje środek czyszczący Ostatnim krokiem jest pozostawienie tapicerki do wyschnięcia, co zajmuje około 10-15 godzin w warunkach domowych. Po tym czasie powierzchnia jest gotowa do użytkowania.

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Zamówiłam pranie kanapy i fotela wraz z podnóżkiem. Usługa została wykonana szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Polecam!
JOANNA
Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Największe wrażenie zrobiła uprana tapicerka w samochodzie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam usługi. Gorąco polecam!
Krystyna
Usługa wykonana profesjonalnie. Dobrane detergenty sprawiły, że pranie okazało się szybkie i skuteczne. Firma ma doświadczenie i wie jak sobie radzić z zanieczyszczeniami.
PIOTR

FAQ

Najczęstsze pytania naszych klientów

Tapicerka to materiał o specjalnych właściwościach, który zazwyczaj podlega intensywnemu użytkowaniu i jest trudny do wyczyszczenia samodzielnie. Powód tego jest taki, że w tapicerce często zagnieżdżają się roztocza i kurz, co utrudnia jej utrzymanie w czystości. Dlatego konieczne jest regularne pranie.

Na koszt prania tapicerki wpływa wiele czynników np. takich jak: wielkość i rodzaj mebla, stopień zabrudzenia oraz rodzaj czyszczonej powierzchni. Dlatego ostateczna cena zawsze będzie się różnić. 

Jeżeli chodzi o czyszczenie tapicerki meblowej to  w tym przypadku, doskonale sprawdzi się soda oczyszczona. Jest to substancja, która pozwala na usunięcie brudu i nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Aby zastosować ten sposób, wystarczy posypać sodą kanapę, a następnie delikatnie wetrzeć ją w tapicerkę przy pomocy miękkiej szczotki. Należy pozostawić sodę na kanapie przez około godzinę, po czym usunąć ją za pomocą odkurzacza.