Czyszczenie Mebli Warszawa - Mobilne Pranie

Czyszczenie mebli miękkich

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje Państwu usługi mobilnego czyszczenia mebli miękkich.  W skład  kompleksowej usługi wchodzi pranie, czyszczenie i odświeżenie: wykładzin, dywanów, foteli, krzeseł, mebli wypoczynkowych wszelkiego rodzaju (kanapy, wersalki, sofy, łóżka), materacy.  Posiadamy wieloletnie w branży, setki zadowolonych klientów oraz przeszkolonych pracowników, którzy odpowiednio zajmą się Państwa meblami.

Nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków czystości oraz odpowiednio dopasowanego sprzętu, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że meble zostaną odświeżone, odzyskają swoje życie i ponowie staną się ozdobą pomieszczenia. Jesteśmy w stanie wyczyścić nawet bardzo ciężkie zabrudzenia zachowując świeżość i jakość

NASZE REALIZACJE

Jak wygląda nasza praca i dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowym praniu oraz czyszczeniu mebli miękkich w każdej fazie zabrudzenia. Wyczyścimy każdy rodzaj materiału, z którego wykonany jest mebel: sztucznego, pokrytego naturalną skórą, gładkiego oraz pętelkowego. Do prania mebli używamy wydajnych i niezwykle skutecznych  detergentów , które dają Państwu stuprocentową gwarancję, że dokładnie wyczyścimy nawet największe zabrudzenie, po którym nie będzie żadnego śladu. Bardzo dużym  atutem  naszej firmy jest dyspozycyjność oraz dojazd do Państwa. Nasze wieloletnie doświadczenie oaz setki zadowolonych klientów to idealna gwarancja bezpieczeństwa dla każdego mebla oraz materiału. Środki, z których korzystamy oraz odpowiednie przygotowanie i fach pozwala nam na bardzo szybkie wykonanie usługi . Jeśli skorzystają Państwo także z naszej dodatkowej opcji suszenia w kilka chwil będą Państwo cieszyć się odświeżonym pięknym meblem.

Na początku każdego prania nakładamy na mebel delikatny środek, który rozpuszcza wszelkie plamy oraz zabrudzenia. Na kolejnym etapie, gdy plama została już rozpuszczona nasz pracownik zajmuje się dokładnym szorowaniem materiału  odpowiednim sprzętem lub ręcznie. Forma szcztkowania  zależy od materiału, z którym pracujemy, ponieważ każdy prany mebel traktujemy indywidualnie. W ostatniej fazie wykonujemy pranie ekstrakcyjne oraz płukanie materiału. W razie konieczności powtarzamy proces, aby mieć pewność, że mebel jest idealnie czysty.

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas