Ozonowanie pomieszczeń i samochodów - Mobilne Pranie Warszawa

Ozonowanie pomieszczeń i samochodów

Oferujemy Państwo ozonowanie pomieszczeń, całych  mieszkań oraz wnętrz pojazdów. Jest to bardzo skuteczny sposób, który pomaga pozbyć się bakterii, drobnoustrojów, grzybów oraz wszelkiego rodzaju alergenów. Usługa ta usuwa także bakterie korona wirusa oraz pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Ozonowanie wnętrza pojazdu lub pomieszczenia to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych metod dezynfekcji, odkażania oraz odświeżania. Ozon jest cząsteczką trójatomowego tlenu, dzięki czemu dezynfekuje wszystko, z czym ma kontakt. Ozonując wnętrze pojazdu możemy mieć pewność, że zdezynfekowana zostanie także samochodowa klimatyzacja oraz odgrzybianie. W przypadku dezynfekcji wnętrza zaleca się pozostawienie włączonej klimatyzacji, dzięki czemu w pomieszczeniu będzie odpowiednia cyrkulacja powietrza. Rozprzestrzenianie się gazu spowoduje dostanie się ozonu do każdego, nawet trudno dostępnego miejsca.

NASZE REALIZACJE

Czy ozonowanie wnętrza jest bezpieczne?

Ozon jest to Gaz, który ma bardzo silne właściwości utleniające. Zapach ozonu najbardziej przypomina świeże powietrze zaraz po burzy. Ozon naturalnie wstępuje w ziemskiej atmosferze, ale może być także sztucznie wytwarzany przez urządzenia takie jak generatory ozonu.

Ozon jest szkodliwy dla człowieka jedynie podczas ciągłego i długotrwałego przebywania w odkażonym pomieszczeniu, w którym stężenie ozonu jest duże, a pomieszczenie nie było przewietrzone. Działanie ozonu jest krotkotrwałe. Odkażone przez nas pomieszczenia mieszkania lub samochodu po wywietrzeniu do 30 minut są gotowe i doskonale przygotowane do przebywania w nich oraz użytkowania. Po zakończeniu usługi ozonowania w pojedyńczych pomieszczeniach, mieszkaniach czy pojazdach utrzymuje się świezy i przyjemny zapach “jak po burzy” i nie jest on w żadnym stopniu szkodliwy dla człowieka. Do naszej usługi używamy tylko nowoczesnych generatorów ozonowania, dzięku czemu już w przeciągu kilku minut wytwarzamy minimalną konieczną ilość dezynfekującego gazu, które nie pozostawia ryzyka zatrucia. Generatory, które posiadamy to urządzenia o bardzo wysokiej wydajności, które niezwykle szybko wytwarzają odpowiednie konieczne stężenie ozonu, dzięki czemu czas usługi oraz jej cena jest odpowiednio niska.

 

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas