Czyszczenie Skóry Tapicerki Skórzanej Warszawa - Mobilne Pranie

Czyszczenie tapicerek skórzanych

Oferujemy Państwu kompleksową usługę prania oraz pielęgnacji tapicerki skórzanej, która pozwala odzyskać jej jednolitą barwę oraz dawny blask, który straciła poprzez regularne użytkowanie. Odświeżona przez nas skóra naturalna staje się przyjemna w dotyku oraz miękka. Tapicerka po czasie używania staje się zabrudzona, gromadzą się zanieczyszczenia, a materiał przybiera wytartą tłustą barwę. Nieczyszczona skóra jest mało elastyczna przez co jest podatna na pękania odraz odgniecenia. Jasna skora na tapicerce często przebarwia się od odzieży lub plam z pożywienia i napojów. Jeśli zanieczyszczenia nie zostaną usunięte w krótkim czasie mogą stale odbarwić tapicerkę na stałe, przez co konieczne może być poddanie jej ponownemu  lakierowaniu powierzchni.

Jedną z naszych usług jest kompleksowe odświeżenie mebli wykonanych ze skóry naturalnej. Opieka nad Państwa meblami to odpowiednio dopasowane zabiegi czyszczenia materiału oraz totalne jego odświeżenie. Skórzane meble są przez nas odpowiednio zakonserwowane, co daje gwarancję zachowania świeżości i idealnego wyglądu na dłużej. Środki, z których korzystamy są odpowiednio i indywidualnie dopasowane do każdego materiału, z jakim pracujemy. Przy pomocy najlepszej jakości detergentów jesteśmy w stanie usunąć każde zabrudzenie, plamę oraz nieprzyjemny zapach. Impregnaty, jakich używamy przy końcowej fazie czyszczenia dają gwarancję zachowania idealnego wyglądu mebla na dłużej.

NASZE REALIZACJE

Jak działamy?

Zanim przejdziemy do fazy właściwego czyszczenia oraz pielęgnacji skóry naturalnej, dokładnie odkurzamy deskę rozdzielczą oraz fotele. Przy pomocy sprzężonego powietrza usuwamy okruchy i resztki zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc oraz bruzd. Do pielęgnacji skóry naturalnej zapewniamy użycie tylko delikatnych oraz w pełni bezpiecznych detergentów, aby skóra mogła pozostać w  idealnym stanie.

Do czyszczenia skóry naturalnej oraz ekologicznej najważniejsze jest stosowanie odpowiednich nieszkodliwych środków oraz bezpiecznej ochrony, aby dać gwarancję prawidłowej i odpowiedniej pielęgnacji, z jaką należy traktować ten specyficzny materiał. Czyszczenie tapicerki skórzanej sklada się z kilku kroków:

Na początkowym etapie nasi specjaliści określają gatunek skóry, ponieważ niezwykle ważne jest aby dobrać środki idealne do pielęgnacji danego rodzaju skóry. Gdy znamy już rodzaj materiału przechodzimy do dokładnego odkurzenia najtrudniej dostępnych szczelin i bruzd w celu usunięcia piasku, błota i innych zanieczyszczeń.  Gdy mamy już odpowiednio przygotowaną tapicerkę zajmujemy się konserwacją, aby skóra zachowała odświeżony idealny wygląd na dłużej. Do ochrony używamy środków, które chronią przed wodą oraz szkodliwymi  promieniami UV. Nasze środki są odpowiednio dopasowane, aby dać gwarancję jak najlepiej wykonanej usługi oraz aby  byli Państwo zadowoleni.

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas