Mobilne Pranie w Warszawie - Meble, Dywany, Kanapy Sofy

Pranie tapicerki samochodowej WARSZAWA

Nasza firma specjalizuję się w praniu oraz czyszczeniu tapicerki samochodowej (busów, autobusów, samochodu osobowego oraz ciężarowego). Na rynku jesteśmy już bardzo długo, dzięki czemu posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie umiejętności, aby jak najlepiej wykonać naszą usługę. Oferujemy Państwu dojazd na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Dodatkowo oferujemy również pranie oraz czyszczenie: wykładzin, dywanów, foteli, krzeseł, mebli wypoczynkowych wszelkiego rodzaju (kanapy, wersalki, sofy, łóżka) oraz materacy. Samo odkurzanie czasem nie wystarczy i wiemy jak ciężko jest usunąć samemu plamę, dlatego warto zwrócić się do specjalisty. Na usuwaniu plam znamy się jak nikt inny. Do pracy używamy najlepszych sprzętów, które pozwalają nam wyciągnąć najcięższe zabrudzenia wsiąknięte w tapicerkę. Dzięki naszemu praniu tapicerki przywrócisz jej dawną świetność.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usługi, a przekonacie się jak skutecznie usuwamy wszystkie plamy.

Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Nasza firma wykonuje również usługę suszenia na życzenie klienta, dzięki temu znacznie przyspiesza to możliwość skorzystania z samochodu po wykonywanej przez nas usłudze, dzięki temu będziesz mógł szybciej cieszyć się czystym autem.

Co robimy?

Oferujemy Państwu usługi mobilnego prania i czyszczenia wszelkich zabrudzeń. Jesteśmy w stanie pozbyć się każdej plamy i przywrócić do życia nawet najbardziej zabrudzoną tapicerkę. Jeżeli chcesz, aby twój samochód wyglądał w środku jak nowy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Posiadamy wyszkolonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz cieszymy się dobrą opinią wśród setek naszych Klientów. Do pracy używamy środków najlepszych marek wypróbowanych przez nas już setki razy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować jakość naszych usług i pozbycie się całego brudu. Profesjonalny sprzęt, którego używamy do prania tapicerki pozwala nam podjąć się nawet najcięższych zadań i zabrudzeń, a swoją usługę wykonujemy aż efekt będzie w pełni zadowalający. Usługi jakie również wykonuje nasza firma to:
  • pranie foteli,

  • pranie krzeseł,

  • pranie krzeseł,

  • czyszczenie mebli wypoczynkowych wszelkiego rodzaju (kanapy, wersalki, sofy, kanapy narożne, łóżka),

  • czyszczenie materacy,

  • pranie wykładzin,

  • pranie dywanów.

Dodatkowo nasza firma dodała do swojej oferty usługę ozonowania pomieszczeń jak i również pojazdów. Dzięki takiemu zabiegowi pozbywamy się niechcianych zapachów, bakterii oraz wirusów. Dlaczego warto zaufać naszej firmie?  Jesteśmy na rynku już od wielu lat cały czas rozwijając swój park maszynowy i testując wszystkie detergenty, tak aby teraz móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani i wyszkoleni do wykonywanych przez nich prac. Posiadamy setki zadowolonych klientów co potwierdzają nasze opinie w sieci.
Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Zamówiłam pranie kanapy i fotela wraz z podnóżkiem. Usługa została wykonana szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Polecam!
JOANNA
Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Największe wrażenie zrobiła uprana tapicerka w samochodzie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam usługi. Gorąco polecam!
Krystyna
Usługa wykonana profesjonalnie. Dobrane detergenty sprawiły, że pranie okazało się szybkie i skuteczne. Firma ma doświadczenie i wie jak sobie radzić z zanieczyszczeniami.
PIOTR