Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Warszawa - Mobilne Pranie

Pranie tapicerek samochodowych

Czy to plama po sosie, czerwonym winie czy okruszki po popcornie w zgięciach mebli – pozbędziemy się za Państwa każdego rodzaju brudu. Pomożemy pozbyć się sierści, włosów oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń przywracając meblom doskonały wygląd – będą jak nowe! Wyczyścimy meble, dywany oraz siedzenia samochodowe tak, że będą nie do poznania.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej na najwyższym poziomie. Używamy do tego szerokiej gamy dedykowanych odplamiaczy odpowiednio dopasowanych do rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest mebel.

Czyszczenie tapicerki wykonujemy odpowiednio dopasowanym sprzętem, który pod dużym ciśnieniem dokładnie usuwa nie tylko widoczne plamy, ale także usuwa zabrudzenia, jakie znajdują się w gąbce lub pod tkaniną.

NASZE REALIZACJE

Jak wygląda nasza praca?

W pierwszej fazie czyszczenia wnętrza pojazdu dokładnie odkurzamy wszystkie powierzchnie, jakie znajdują się wewnątrz. Dokładnie odkurzamy fotele, kratki wentylacji, schowki, deskę rozdzielczą, podsufitkę wykładzinę oraz bagażnik. Bardzo dokladnie pozbywamy się głęboko ukrytych brudów, piachu, błota oraz okruchów, które często znajdują się w ciężko dostępnych szczelinach. W kolejnej fazie zajmujemy się dokładnym praniem materiału na fotelach, wykładzinach i drzwiach oraz na życzenie klienta-czyszczeniem bagażnika i podsufitki. Pranie mebli wewnątrz auta przebiega tak samo jak w przypadku prania mebli domowych. Po wypraniu materiałów czyścimy dokładnie wszystkie plastikowe części, progi, wnęki drzwi oraz szyby. Następnie impregnujemy wnętrze auta, aby zapobiec zbieraniu się kurzu. Pojazd w międzyczasie jest suszony, aby po wykonaniu całej usługi był od razu gotowy do użytku. Na życzenie klienta możemy zaaplikować przyjemny zapach. Cała usługa trwa od 2 do 5 godzin. Usługi jakie również wykonuje nasza firma to:
  • Pranie dywanów i wykładzin,

  • Ozonowanie pomieszczeń i samochodów,

  • Czyszczenie tapicerek skórzanych,

  • Czyszczenie mebli miękkich,

  • Pranie tapicerek autobusów i minibusów,

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas