Pranie i Czyszczenie Dywanów i Wykładzin - Mobilne Pranie Warszawa

Pranie dywanów i wykładzin

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje Państwu usługi mobilnego prania w skład, którego wchodzą takie usługi jak pranie i czyszczenie: wykładzin, dywanów, foteli, krzeseł, mebli wypoczynkowych wszelkiego rodzaju (kanapy, wersalki, sofy, łóżka), materacy, tapicerki samochodowych każdej wielkości. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczeni w branży oraz odpowiedni przeszkolonych pracowników do wykonywanych przez nich prac.

Do wykonywania naszych usług używamy wysokiej jakości sprzętu oraz najwyższej klasy środków czystości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyczyścić nawet najcięższe zabrudzenie nie uszkadzając materiału. Szczególnie warto zwrócić uwagę na naszą ofertę prania dywanów oraz wykładzin zajmujemy się tym już od wielu lat i znamy każdy rodzaj materiałów oraz plam.

Dodatkowo oferujemy Państwu opcję suszenia po wykonanej usłudze. Dywan lub wykładzina którą czyściliśmy jest od razu gotowa do użytku.

NASZE REALIZACJE

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w praniu oraz czyszczeniu dywanów i wykładzin. Zajmujemy się czyszczeniem każdego rodzaju dywanu: sztucznego, naturalnego, gładkiego, wycinanego, shaggy oraz pętelkowego. Do prania dywanów oraz wykładzin używamy wydajnych ekstraktorów piorących, dzięki czemu jesteśmy Państwu w stanie zagwarantować doczyszczenie nawet najcięższych zabrudzeń. Naszym dużym atutem jest dyspozycyjność oraz mobilny dojazd do Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego zapewniamy gwarancje bezpieczeństwa dla każdego materiału, na którym pracujemy. Dzięki zaawansowanej technologii oraz najnowszym sprzętom, naszą usługę wykonujemy bardzo szybko, a dzięki możliwości dobrania sobie opcji suszenia całość wykonywanych przez nas prac skracamy do minimum.

Usługi jakie również wykonuje nasza firma to:

  • pranie foteli,

  • pranie krzeseł,

  • pranie krzeseł,

  • czyszczenie mebli wypoczynkowych wszelkiego rodzaju (kanapy, wersalki, sofy, kanapy narożne, łóżka),

  • czyszczenie materacy,

  • pranie tapicerki,

Dodatkową usługą, którą oferujemy jest ozonowanie pomieszczeń oraz pojazdów, aby nasz Klient mógł cieszyć się miejscem bez nieprzyjemnych zapachów, bakterii oraz wirusów.

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas