Czyszczenie Pranie Tapicerki Autobusowej Warszawa - Mobilne Pranie

Pranie tapicerek autobusów i minibusów

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowo mycie wnętrza minibusów oraz autobusów z dojazdem na terenie całej Warszawy oraz jej okolic.

Wiemy jak częstym problemem są plamy po pasażerach w autobusie i rozumiemy fakt że chcąc Państwo dobrze zadbać o swoje miejsce pracy dlatego wychodzimy naprzeciw oferując profesjonalne sprzątanie całego wnętrza pojazdu.

Pracujemy tylko na profesjonalnych i sprawdzonych środkach chemicznych, które usuwają nawet najcięższe zabrudzenia po pasażerach. Czyszczenie całego wnętrza zajmuje nam tylko parę godzin i autobus jest gotowy do użytku bo oferujemy również możliwość suszenia po wykonanej pracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług gwarantujemy pełne zadowolenie  po wykonanej pracy.

NASZE REALIZACJE

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w czyszczeniu samochodów oraz autobusów i minibusów posiadamy wieloletnie doświadczenie i znamy się na swojej pracy. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną satysfakcje i zadowolenie. Naszym bardzo dużym atutem jest to że dojeżdżamy na miejsce i nie muszą Państwo przyjeżdżać to my przyjedziemy na miejsce i zajmiemy się wszystkim od a do z. Dzięki sprzętom, które posiadamy wypierzemy i wyczyścimy Państwa tapicerkę tak że będzie wyglądała jak nowa, poradzimy sobie z każdą plamą.

Posiadając nowy autobus warto od samego początku zadbać o jego wnętrze w odpowiedni sposób. Częste czyszczenie wnętrza pozwoli nam na dłużej zachować efekt nowości oraz zapewni ładny wygląd i większe poczucie komfortu.

Dzięki naszym usługom twój autobus będzie dużo bardziej atrakcyjny dla potencjalnego Klienta, który z chęcią wybierze zadbany i pachnący autobus.

Kompleksowe czyszczenie obejmuje:

  • czyszczenie i zabezpieczenie każdej powierzchni,

  • czyszczenie sufitów i podłogi,

  • czyszczenie toalety,

  • czyszczenie łuku bagażowego,

Dodatkową usługą, którą oferujemy jest ozonowanie pojazdów, aby nasz Klient mógł cieszyć się miejscem bez nieprzyjemnych zapachów, bakterii oraz wirusów.

Pranie Tapicerki i Dywanów - Mobilne pranie Warszawa
Osuszanie - ikona

SUSZENIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Wychodząc naszym Klientom na przeciw do naszej oferty dołożyliśmy usługę suszenia dywanów i wykładzin po wykonaniu naszej usługi, dzięki czemu  będą Państwo mogli od razu cieszyć się czystym, suchym i pachnącym meblem.

OPINIE KLIENTÓW

Co nasi klienci twierdzą o naszych usługach?

Usunięcie rozlanej farby z tapicerki samochodowej przebiegło bardzo sprawnie. Praca wykonana profesjonalnie i szybko. Po farbie ani śladu. Polecam w 100%.
Szymon
Pomoc w usunięciu zabrudzeń tapicerek w autach flotowych w zasadzie od ręki. Szybka, profesjonalna i w rozsądnej cenie usługa 🙂 Złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie, gorąco polecam.
Dawid
Mega zadowolona, wylana cola, odciski butów, sierść psa, wszystko z tapicerki pięknie wysprzątane i do tego jeszcze pozostał zapach cudownie nowego auta, który swoją pełnoletność ma już za sobą. Mega polecam.
Sandra

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

KILKA PROSTYCH KROKÓW, ABY CIESZYĆ SIĘ CZYSTYM DYWANEM LUB TAPICERKĄ

Zadzwoń
umów się
Wybierz
usługę
ciesz się
czystością!

Masz pytanie? napisz!

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

DANE KONTAKTOWE

Napisz do nas